Çocuklar İçin Opn Play ve Xceed Play
Çocuklar İçin Opn Play ve Xceed Play | 1 Haziran 2022

Oticon Opn Play işitme cihazları, şirketin pediatrik işitme bakımı çözümlerine yönelik uzun süredir devam eden bağlılığının en son gerçeğidir. Çocuklarda hafiften ileri ve çok ileri dereceye kadar değişen işitme kayıpları için dört farklı stil takılabilir.

•  Geleneksel kulak arkası (BTE)

•  Daha küçük Opn miniRITE (kulak içi alıcı)

•  Opn miniRITE T (telecoil ile kulak içi alıcı)

•   Şarj edilebilir bir lityum iyon pil içeren Opn miniRITE R.

Opn Play işitme cihazları ayrıca okullardaki çocuklar için Amigo FM sınıf mikrofonu ve vericisi ve çocuklar için bakıcılar ve öğretmenlerle iletişimi kolaylaştıran ConnectClip mikrofonu ile tam uyumludur. Oticon play grubunda çocuklar için süper güçlü bir versiyonda mevcut.

Opn Play: Çocukları dünyayla bağlantıda tutuyor

Oticon Opn Play, İnternet özelliklidir ve akıllı telefonlar, tabletler ve çocukların sınıf da dahil olmak üzere günlük olarak etkileşimde bulunduğu diğer elektronik cihazlarla sorunsuz bir şekilde bağlanır. 

Opn Play'deki bir Bluetooth alıcısı, işitme cihazlarının bir ebeveyn, öğretmen veya başka bir konuşmacı tarafından takılabilen küçük bir kablosuz mikrofon olan Oticon ConnectClip ile sorunsuz bir şekilde bağlanmasını sağlar. Mesafe veya arka plan gürültüsü bir sorun haline geldiğinde ConnectClip, konuşmacının sesini doğrudan işitme cihazları aracılığıyla ileterek bir çocuğun konuşmacının söylediklerini duymasına yardımcı olabilir.  

Çeşitli renkler, stiller ve şarj edilebilir bir çözüm

Oticon Opn Play, bir çocuğun özel işitme ihtiyaçlarına ve kişisel tercihlerine uygun 12 renk ve dört stilde gelir: miniRITE, şarj edilebilir pil çözümlü miniRITE R, telecoil ile miniRITE T ve BTE PP (Plus Power). Opn Play ailesindeki en çok yönlü ve sağlam işitme cihazı. Son üç stilde, pilin düzgün çalışıp çalışmadığını gösteren bir LED ışığı vardır.

Opn Play miniRITE R'nin bir parçası olan şarj edilebilir lityum iyon çözümü, pilleri birkaç günde bir kullanma ve değiştirme zorluğunu ortadan kaldırır ve pazar lideri şarj özellikleri sunar. Pil, tam gün 1 için üç saatte şarj edilir ve bir zaman sıkışıklığında, 30 dakikalık şarj, altı saatlik güç sağlar; bu, bir çocuğun okul sonrası etkinliği veya spor etkinliği için idealdir.

Oticon Xceed Play

Çocuğunuza dünyanın en güçlü pediatrik işitme cihazı Oticon Xceed Play ile en iyi işitme deneyimini yaşatın.Xceed Play işitme cihazları, ileri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan çocuklara Oticon'un en yeni ses işleme ve bağlantı teknolojisi platformunu sunar. Bu cihaz ileri dereceden çok ileri dereceye kadar işitme kaybı teşhisi konmuş her yaştan çocuğa açık ses deneyimi sağlayan piyasadaki tek işitme cihazıdır. 

BrainHearing™ teknolojisi ile çocuğunuzun beyni, sesi anlamlandırdığı için doğal olarak desteklenebilir. Oticon Xceed Play, çocuğunuzun beynini, beynin öğrenmesini ve gelişimini teşvik edecek şekilde duyması için mümkün olan en iyi çözümlerle hazırlar.

Oticon Xceed, özellikle 2,4 GHz Bluetooth teknolojisi sayesinde herhangi bir modern akıllı telefona ve çok çeşitli akıllı cihazlara ve aksesuarlara bağlanabilir. 

Oticon işitme cihazları, kolay ve sorunsuz bağlantı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı anda iki cihazı kullanmanın keyfini çıkarmak için kabloların ve adaptörlerin gerekli olduğu günler geride kaldı. En sevdiği TV dizisini, müziği doğrudan her iki kulağa da aktarın. Ayrıca, Oticon ON uygulaması aracılığıyla eller serbest aramaların keyfini çıkarabilir ve işitme cihazlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Oticon işitme cihazlarının sizin için neler yapabileceğini keşfetmeye hazır mısınız? Edi İşitme Cihazı Merkezleri, izmir’deki Oticon işitme cihazlarının yetkili distribütörleridir. Size en yakın Edi İşitme Cihazları kliniklerinin birinden randevu almak için bizi arayın.


Edi İşitme Cihazları
Hemen Ara