En iyi çocuklar için İşitme Cihazları
En iyi çocuklar için İşitme Cihazları | 18 Temmuz 2021

Kişinin oluşan herhangi bir frekansta gelen sesi işitmemesi olayına işitme engeli tanısı konulmaktadır. İşitme engeli mevcut olan kişilerin bu soruna ait farklı dereceleri bulunmaktadır. Yani duyma yetisi kısmen ya da bütünü ile kaybedilmişse işitme engelli denmektedir. İşitme ile ilgili sorun yaşayanların çözümü oldukça bellidir. Aramaya başladığınız esnada edi işitme cihazları karşınıza çıkacaktır. Edi işitme cihazları çok geniş ürün çeşitleri, bulunan her ürün için o ürüne ait yedek parça ile teknik sorunlarda siz müşterilerimize sağladığımız geri hizmet ile bu cihazlar oldukça kullanışlı. Edi işitme cihazları daha yeni oluşmuş bir kurum değildir. Sizlere bu hizmeti tam 15 senedir vermektedir. Sizde işitme konusunda problem yaşıyorsanız birden fazla cihaz seçeneği kişiye göre seçenekleri ile edi işitme cihazları sizi beklemektedir. En iyi hizmeti işitme sorunu yaşayan en iyi çocuklar için vermektedir.  Edi kelimesi Ata, ulu kişi ya da saygıdeğer anlamı taşımaktadır. Akılda kalıcı ve anlamı olan bir kelime ile ismini almış bu kurum siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için beklemede.

Çocuğunuz İçin Neden Edi İşitme Cihazları Seçmelisiniz 

Edi işitme cihazları sizlere uygun bütün seçenekler barındırmak için elinden gelen bütün uğraşı vermektedir.  15 yıllık tecrübesi ile güvenleri kazanmış bütün güncel sistemlere uyum sağlamıştır. Tek istediği siz değerli müşterilerinin sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürmesi.  İzmir şubesi 2019 senesinde açılmıştır. Çiğli ilçesinde yer alan merkez Fırat Ulubahşi tarafından hizmete geçmiştir. Kolay adresi ile sizleri yormadan oldukça basit bir şekilde hizmet veriyoruz. İzmir Çiğli Eğitim Hastanesinin yan tarafında bulunmaktadır. Ayrıca bu şube ana şube olarak geçmektedir. Çocuğa ya da yetişkine fark etmeksizin her yaş grubu için işitme cihazı çeşidi bulunduran edi işitme cihazları ile her şey daha dolu dolu yaşanacak.  Karşıyaka ilçesinde kilise sokak üzerinde de bir şubesi açılmıştır. Sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek için şube yelpazesini genişletmektedir.

Çocuklar için Kulak Arkası İşitme Cihazları

İşitme cihazlarının çeşitleri vardır. Belirli kriterlere göre ayrılmış, isimlendirilmiştir. Edi işitme cihazlarında istediğiniz bütün işitme cihazları bulunmaktadır. Bunlardan birtaneside kulak arkası işitme cihazıdır. Bu işitme cihazları duymada güçlük çekmemenizi sağlar. Bu sayede hiçbir şey kulağınızdan kaçmamış olur. İstediğiniz bütün her şeyi duyabilir daha iyi odaklanabilirsiniz. Kulak arkası işitme cihazlarında karşımıza çıkan oticon siya olacaktır. Seslerin detaylarını bile kusursuz duyabilirsiniz. Bütün sesleri yakalar bununla birlikte sesleri güçlendirip sizin bütün sesleri işitmenizi sağlayacaktır. Sevdikleriniz ile birlikte muhteşem sohbetler yapabilecek onların seslerini duyabileceksiniz.  En yeni teknoloji olan 2,4 GHz Bluetooth Low Energy kullanmaktadır. Bu teknoloji ile pili az tüketir. Ayrıca stereo müzik akışı gerçekleştirilebilir.  BT kullanımı ile pek çok cihaza kablosuz şekilde bağlanabilmektedir.  Seslerin işlenmesini 50 kat daha fazla sağlar. İşlenmiş bu sesler ile yüksek çözünürlüklü ses işitebilirsiniz. Duymayı istediğiniz sesin kaynağına odaklanabilmenizi sağlar. Kelimeler arasında oluşan gürültüyü dahi azaltabilir. Bu cihazı çocuğunuza kesinlikle almalı onları ailecek yaptığınız sohbetlerinizden mahrum bırakmamalısınız. En iyi çocuklar için bir numaralı işitme cihazı markası edi işitme cihazıdır.

Çocuklar için Kulak İçi İşitme Cihazları

İşitme cihazlarının diğer bir çeşidi kulak içi işitme cihazları olmuştur. Bu cihazların kullanımı oldukça rahattır. Çocuklarınızın gözlük, şapka ya da aşa takılan herhangi bir eşyasını kullanmasına mani olmaz. Kulak kanallarına oldukça rahat bir şekilde yerleştirilmektedir. Görünmeyen işitme cihazlarından ten rengi ile absorbe olan işitme cihazlarına kadar kullanışlı seçenekleri vardır.  bu cihazı kontrol edebilmeleri için cihazda küçük bir düğme bulunmaktadır. Farklı ses akış durumlarına göre kullanan kişi bu düğme ile cihazı o programa ayarlayabilir. Bu cihazı açma kapama için pil yuvası açılır bunun sonucunda güç kesilmiş ve cihaz kapanmış olacaktır. kulak içi işitme cihazları 5 çeşide ayrılmaktadır. Görünmez kanal içi işitme cihazları, kanal içi işitme cihazları (ITC), tamamen kanal içi işitme cihazları (CIC), tam konka işitme cihazları son olarakta yarım konka işitme cihazları olarak isimlendirilmiştir. Bu 5 çeşit cihazdan hangisini seçerim diye endişe duyuyorsanız hemen o endişenizi de kaldıralım. Sitemiz de bulunan kılavuz ile bunu da belirleyebilirsiniz.  Bu cihazı çocuğunuza almak için hemen sitemizde bulunan iletişim numarası ile bizi arayabilirsiniz.

En Kaliteli Çocuk İşitme Cihazları

Çocuk işitme cihazları ise tamamen çocuklar için oluşturulmuş olup aklınızda en ufak bir şüphe bile bırakmayan işitme cihazı. İşitme cihazı gücünü yepyeni olan ve köklü değişimler sağlamış olan Velox STM platformundan almaktadır. Oticon Opn Play çocuklarınızın sesleri tam olarak işitebilmeleri için tamamı ile yeni bir seçenek sunmaktadır. Açık ses paradigması tam potansiyelli olarak açığa çıkar. Bu cihazın güvenirliğinden emin olmanız için sizinle birkaç özelliğini paylaşmak isteriz.  Hassas çocuklar için kesinlikle uygun olup alerjen seviyesi minimum düzeye indirilmiştir.  IP68 sertifikası alan bu cihaz su, toz ya da artık engelleyiciler içermektedir. Ayrıca bu engelleyiciler nem ve değişen sıcaklığa da dayanıklık gösterebilir. Cihaz tamamı ile çocuklar için tasarlandığından dolayı çok hareketli olan çocuklar da göz önünde bulunduruldu. Sağlamlığı aktif çocukların olası hareketlerine göre tasarlanmıştır. Pil yuvalarını karıştırma konusu da unutulmamış ve pil yuvalarına temel koruma oluşturulmuş. Ayrıca cihazın çalışıp çalışmadığını anlamanız için LED gösterge yerleştirilmiştir.  Kolay iletişim ile sitemizde bulunan iletişim numaramızdan bizimle konuşabilir aklınıza takılan başka bir soru varsa sorabilirsiniz.

Gözlük Tipi İşitme Sistemi

İşitme cihazları arasında son çeşit gözlük tipi işitme sistemi olmuştur. Gözlük tipi işitme sistemi ile hem görmek hem de işitmek bir arada. Bu sistemin isim ise La Belle Spectacle olmuştur. Gözlükleri ve işitme cihazlarını uyumlu bir şekilde birleştirmiştir. Yapılan çalışmalar sonucunda neredeyse görünmez bir hal almıştır La Belle.  Yetişkin bireyler için olduğu gibi çocuklara özel tasarlanan gözlükler de bulunmaktadır. Bu gözlükler hafiftir, kullanımı rahattır, sabitlenebilir özelliği vardır. işitme cihazı da aynı özellikleri içerip bu cihaz kafa bandına bile takılabilmektedir. Bu kafa bantları modayı takip ediyor. Hem çocuğunuza rahat bir işitme sağlıyor. Hem de görünüşünden ödün vermiyor. Saç bantlı işitme sistemini uzmanımız ile konuşarak çeşitleri görüp seçiminizi yapabilirsiniz.  Herhangi bir operasyon geçirmeden hem görebilme hem de işitebilme özelliğine sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizde ki iletişim bölümünden bize ulaşmak. Randevu alabilir ya da sizinle her daim saygı çerçevesinde konuşan müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kişisel Verileri Koruma

Edi işitme merkezleri ile kişisel verileriniz tamamı hukuk ile güven içinde. Alınan bütün bilgilerin bir nedeni olup merak ettiğiniz bütün nedenleri en detayı ile size anlatacak olan çalışanlarımız vardır. Bu bilgilere ulaşmak ya da herhangi bir konuda bizden bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim numarası ile bize ulaşabilir. Aklınıza takılan her konuda bizden bilgi isteyebilirsiniz. Sizlerin her zaman sağlıklı bir şekilde yaşamınıza devam etmeniz için elimizden gelen bütün çabamız ile size bir numara kadar yakınız. Cihazlarımız ile kesinlikle tanışmalısınız. Sizde geç tanışmadığınız için mutlu olacaksınız.


Edi İşitme Cihazları
Hemen Ara