Kulak çınlamasına Earnet'ten çözüm
Kulak çınlamasına Earnet'ten çözüm | 5 Ağustos 2020

Earnet’ten Tinnitus Sorununa Modern ve Etkili Çözümler

İstem dışı oluşan Tinnitus, kulakta ses olarak işitilir. Gerçekte var olmayan ancak işitilen bir ses olduğu için rahatsız edici bulunur ve yaşam kalitesini önemli ölçüde etkiler. Ses kaynağına göre de kulakta işitilen ses çeşidi değişir.

Earnet T-FIS algoritmaları, istem dışı oluşan Tinnitusu başarılı bir şekilde sakinleştirip yönetebilmektedir.

Bu terapi sistemimizde, işitme cihazı tarafından üretilen ses Tinnitusa eşlik eder. Amaç Tinnitusu zayıflatmak, onu bloke etmektir. Bu ses, Tinnitus sesiyle karışarak yeni bir ses üretir. Üretilen bu yeni ses, mevcut olan Tinnitusu zamanla zayıflatır ve süreç içinde yok eder.

İşitme sanayiinde ilk defa Earnet tarafından geliştirilen T-FIS başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Klinik ispatlı T-FIS on binlerce insanın Tinnitus tedirginliğini gidermiş ve onları mutlu bir yaşama kavuşturmuştur.

Earnet T-FIS (Tinnitus Frekans İzolasyon Sistemi) huzur sunuyor

Çınlama diye tabir ettiğimiz istenmeyen sesler kişinin hayatına karışıp onu tedirgin ederse, bireyin yaşam kalitesi ve verimliliği düşer, mutsuz olur.

Günümüzde yüksek ve modern teknolojiye rağmen hâlâ bir çok hastalık tedavi edilemiyor. Ancak hastalık olmadığı halde, birçok hastalıktan daha etkili olan, daha fazla acı veren ve tedirgin eden Tinnitus sorununa, T-FIS ile artık çok rahatlatıcı çözümler sunmak mümkündür.

2007 yılından beri aktif olarak tatbik ettiğimiz benzersiz T-FIS teknolojisi, on binlerce insanın Tinnitus probleminin sakinleşmesine veya tamamen yok olmasına yardımcı oluyor.

Siz de çınlama problemi yaşıyorsanız, yaşam kalitenizden ve huzurdan vazgeçmek yerine, T-FIS barındıran kombi cihazları kullanarak sakin ve huzurlu günlerinize yeniden kavuşabilirsiniz.


Ücretsiz Cihaz Deneyin!

Ücretsiz işitme cihazı dene
Edi İşitme Cihazları
Hemen Ara