Unitron Marka İşitme Cihazları Hakkında
Unitron Marka İşitme Cihazları Hakkında | 4 Haziran 2022

Unitron markası nerenin, modelleri ve özellikleri nelerdir?

Unitron, herkesin hayatın seslerinden keyif alabilmesi gerektiğine inanıyor. Bu nedenle tüm çabalarını yeniliklere öncülük etmeye yönlendiriyorlar. En zorlu koşullar altında bile insanların başkalarını duymasına ve anlamasına yardımcı olmaya odaklanırlar.

Unitron, 1964'ten beri insanların ihtiyaçlarını karşılamak için işitme cihazları tasarlamaya ve üretmeye kendini adamıştır. Dünyanın önde gelen işitme sağlığı çözümleri sağlayıcısı Sonova Group'un kaynaklarıyla desteklenen Unitron, dünyanın en gelişmiş platformunda tescilli teknolojiler geliştirir.

Hastaların konuşmalarla ilgili en büyük şikayetlerini çözmelerine yardımcı olur. Hastaların en zorlu bulduğu dinleme ortamlarını, gürültü ve kalabalıktaki konuşmaları fethetmek için yüksek performans sunar. Unitron, işitme kaybı olan kişilerle ve onları destekleyen profesyonellerle derinden ilgilenir. Birlikte, yaşamları iyileştirmek ve bu gelişmeleri herkesin kullanımına sunmak için taze ve yaratıcı yollar ararlar.  Bu amaca yönelik yenilik, Unitron'un yaptığı her şeyde bir önceliktir. Çünkü duymak önemlidir.

Unitron İşitme Cihazı Modelleri

Unitron Moxi

Moxi kanal içi alıcı (RIC) ailesindeki her model, hasta ihtiyaçlarını karşılamak ve onları gülümsetmek için tasarlanmıştır. Dikkatleri üzerine çeken Moxi kulak arkası işitme cihazı dikkat çekici bir sesle odaklanmış tasarım sağlar.

- Ses çekirdeği

- SpeechPro

- Mekansal Farkındalık

- SoundNav otomatikleştirilmiş ortamlar

Unitron Stride

Etkileyici estetik, rahat uyum ve sezgisel kontrollerle donatılmış BTE ailesi ile her görüşmeyi Stride ile yapın. En yeni Stride kulak arkası işitme cihazı modelleri ailesinin etrafında çok fazla heyecan var. Etkileyici Stride işitme cihazı hastalara tüm dinleme ortamlarında bağlantı kurma özgürlüğü verir. Stride görünümü etkileyici, kullanımı rahat olduğundan hastaları mutlu eder.

Unitron Insera

Etkileyici estetik, rahat uyum ve sezgisel kontrollerle donatılmış ITE ailesi hiçbir işitme cihazına benzemez. Insera kulak içi işitme cihazı her şeyi değiştirir. Yönlü mikrofon performansını hastanın benzersiz kulak şekline göre optimize etmek için gelişmiş bir EarMatch modelleme süreci kullanır. Unitron Insera kulak içi işitme cihazı her şeyin olması gerektiği gibi duyulmasını sağlarken harika konuşma anlayışı ve şaşırtıcı farkındalık sağlamak için elleri serbest bırakır.

Unitron Max

Unitron Max, ileri ve çok ileri derecede işitme kaybı olan kişiler için süper güçlü bir işitme cihazı portföyüdür. Unitron Max işitme cihazları size aradığınız gücü ve performansı ilk taktığınız andan itibaren verir. Konuşma algısını ve çevre duyarlılığını optimize eden gelişmiş özellikleri ile Max kulak arkası işitme cihazı hayatınızı kolaylaştıracağından emin olabilirsiniz. Tempus platformu üzerine inşa edilmiş, şarj edilebilir seçeneği de dahil olmak üzere üç modeli vardır.

Unitron İşitme Cihazı Avantajları         

Konuşmalarda daha iyi duyun, kontrolünü elinize alın

Unitron marka işitme cihazı ile gittiğiniz her yerde sohbetlere aktif olarak katılabilirsiniz. Akıllı SoundCore teknolojisi ile, dinleme ortamlarını otomatik olarak anlamak ve kusursuz ayarlamalar yapmak için çalışır. SoundCore teknoloji hastalar için sohbetleri daha keyifli hale getirir. Dinleme ortamlarını anlamak için çalışır ve her ortamda her konuşmaya aktif olarak katılmak için ihtiyaç duydukları akıcı ayarlamaları yapar.

Uzun süreli şarj edilebilir özgürlük

Max SP R kulak arkası şarj edilebilir ilk süper güç seçeneğidir. Bu işitme cihazı size bir gecelik şarjla tüm gün konuşmada kalma özgürlüğü sağlar. Ayrıca, herhangi bir zamanda geleneksel pilleri değiştirme esnekliğine de sahip olursunuz. Bu da size hiçbir zaman elektriksiz kalmamanız için bir yedekleme planı sağlar.

Doğal Sesin Sınırlarını Zorlamak

Unitron, her zamankinden daha büyük bir dinamik aralık sağlayarak bozulma olmadan eksiksiz bir doğal ses yelpazesine izin verir. North, SoundNav özelliği Unitron ile yenilikçi otomatik programı için destek sağlayan son platformuyla iki katı belleğe sahiptir. Çift çekirdekli işleme ve sesin temiz kullanımı gibi özellikler bu platformun sağlam performansını tamamlar.

SoundNav, çoğu konuşmalara odaklanan yedi farklı ortamı sınıflandırır. 360 derece konuşma algılama için SpeechZone 2 ve her benzersiz senaryoda dinamik dengeleme için Ses İletkeni ile birleştiğinde SoundNav, gerçek yaşam durumlarında doğal ses sağlar. Sessiz konuşmalardan ve küçük gruplardan kalabalık alanlara ve gürültülü durumlara kadar iletişimi hem bir öncelik hem de bir zevk haline getirir.

uControl Uygulaması

Unitron uControl uygulaması (Android ve Apple için mevcuttur) akıllı telefonunuza indirin ve hareket halindeyken işitme deneyiminizi değerlendirin. Gerekli ayarları yapabilir, şarj durumunu kontrol edebilir, istediğiniz zaman işitme uzmanından uzaktan destek alabilirsiniz.

Kendiniz veya sevdikleriniz için doğru işitme cihazlarını bulmak ve ücretsiz işitme testi yaptırmak için, hemen yakındaki Edi işitme cihazları kliniklerimizden randevu alın.


Edi İşitme Cihazları
Hemen Ara