Yetişkinler için en iyi İşitme Cihazları
Yetişkinler için en iyi İşitme Cihazları | 6 Ağustos 2021

İşitme cihazları bireyin sesleri iyi bir şekilde duymasına bununla birlikte konuşulanları daha doğru net bir biçimde anlamasına yardımcı olan, bireyin iletişim yeteneğinde genel anlamda bir iyileşme sağlayan cihazlardır. İşitme kaybı pek çok alanda iletişim sorunu oluşturduğu için ciddi bir şekilde rahatsızlık veren bir konudur. İşitme kaybının ortadan kalkması ise kişinin hayatı üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu büyük etki için edi işitme cihazları sizler ile birlikte. İşitme cihazı seçerken cihazın kalitesi, doğru cihaz olup olmadığı gibi faktörler oldukça önemlidir. sitemizde bulunan işitme cihazı kılavuzları ile size yardım sağlayacak her türlü cihazı rahat bir şekilde elde edebilirsiniz. Sitemiz de bulunan iletişim bölümündeki iletişim numaramız ile bize ulaşabilir bu kullanımı kolay sizin için en gelişmiş ve güncel teknoloji ile bir araya gelen cihazları tanıyabilirsiniz. Cihazlar hakkında aklınızda kalan herhangi bir konuda her şekilde müşteri temsilcimiz ile konuşup bilgi edinebilirsiniz. Edi işitme cihazları 15 yıllık tecrübesi ile sizlere en iyi hizmeti vermekten kaçınmıyor. Bu cihazlara mutlaka bakmalısınız.

Bilgileriniz Edi İşitme İle Güvende

Cihaz alırken, bizimle konuşurken ya da herhangi başka bir durumda verdiğiniz bütün bilgiler sadece bizde gizli kalmaktadır. Bu bilgiler üçüncü bir kişi tarafından bilinmemekte bütün bilgileriniz edi işitme ile güvende. Bilgi toplamamız bu bilgileri hukuksal açıdan işlememiz sadece belirli konular için geçerli. Topladığımız bilgilerin hepsinin bir amacı olduğunu siz müşterilerimize açıklamak isteriz. Bize verdiğiniz herhangi bir iletişim verisi size ulaşabilmemiz için kullandığımız bir veri grubudur.  Kimlik verisi adınıza doğru bir işlem yapabilmek için kullanılır. Görsel / işitsel veriler, dijital iz verisi gibi veri grupları tamamı ile gerekli olduğu için verilen bilgilerdir. Hepsinin hukuksal bir açıklaması olup bunu müşteri hizmetlerimiz ile konuşup, sizi tedirgin eden her şeyi sorabilirsiniz. Bilgilerinizin paylaşılma durumu ancak bazı durumlarda mümkün olabilir. Mesela izniniz dahilinde ilgili diğer mevzuat hükümlerinin kişi / kurum ya da kuruluşlara verilebilir. Bunların bilgisini de yine detaylı bir şekilde müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz. 15 senelik tecrübesi ile pek çok kişinin önerdiği edi işitme cihazlarını kesinlikle görmeli ve bilgi almalısınız.

Yetişkinlere özel işitme Cihazlardaki Teknoloji

İşitme önemli olan duyularımızdan bir tanesi. Bu duyu ile ilgili sorun yaşıyorsak eğer çözümü için en gelişmiş en doğrusu hangisi ise kişi ona yönelmek ister. Edi işitme cihazları teknolojiyi yakından takip ederek sizin bu sorununuzu da ortadan kaldırıyor. Güncel bilgileriyle cihazlarını son teknolojinin her aşamasından yararlanmak istiyor. Uzaktan ayarlanabilir cihazlarla kablosu olmayan cihazlar kullanarak kişileri rahat ettiriyoruz. Bu cihazlarda BT bağlantısı bulunmaktadır. Akıllı telefon uyumlu cihazlar da yine BT bağlantısı bulundurmaktadır.  Telefonunuz ile kolay bir şekilde cihazınıza bağlanabilirsiniz. Bağlanılan cihazdan ses aktarımı mümkün olmuş oluyor. Televizyon uyumlu cihazlar ile televizyona bağlanabilir. Sesini adaptörler ile kendinize göre ayarlayabilir aileniz ile ya da arkadaşlarınız ile geçirdiğiniz vakitleri daha anlamlı yapabilirsiniz. Şarjlı işitme cihazları da son çeşidimiz olmaktadır. 3 saatlik kesintisiz şarjın ardından günün tamamında pil ömrünü sağlayan bir cihazdır.   Bütün çeşitlerimiz de ses kalitesi açısından bir kesinti olmamaktadır. İzlenilen film de görüntü ile ses beraberinde gitmektedir. Müzikte geriden gelme gibi bir durum söz konusu değildir. Cihazlarımız en güncel halleri ile sizi beklemektedir.

İşitme Cihazı Çeşitleri

Edi işitme cihazları sizler için her çeşidi bulundurmaktadır. Çeşitlerimiz 4 başlık altında toplanmaktadır. Birincisi kulak arkası işitme cihazlarıdır. Bu cihazlar kolay kullanımı ile duymak istediğiniz ses kaynağına mükemmel bir odak sağlayıp bu odaktan sizi en temiz ses ile yararlandırır. Kelimler arasında olan gürültüyü azaltabilecek özelliği olan bu cihaz son teknoloji ile üretilmiştir. İkincisi kulak içi işitme cihazları olmuştur. Kullanılan hiçbir aksesuara engel olmayan bu cihazın kullanımı oldukça rahattır. Kendi içerisinde kişinin tercihine göre 5 farklı çeşidi vardır. görünmez kanal içi işitme cihazları, tamamen kanal içi işitme cihazları (CIC), kanal içi işitme cihazları (ITC), yarım konka işitme cihazları ve tam konka işitme cihazlarıdır. Üçüncü çeşit ise çocuklara hitap eden çocuk işitme cihazlarıdır. Dördüncüsü de gözlük tipi işitme cihazlarıdır. Yetişkin işitme cihazı  olarak yetişkinler genellikle ilk iki çeşidi seçmekte olup tercihe göre diğer seçeneklere de talep gelmektedir. Bütün çeşitlerimizden haberdar olmak bilgi alabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan iletişim bölümünden müşteri hizmetlerimize bağlanıp edinmek istediğiniz bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

İşitme Cihazlarına Yardımcı Ürünler

İşitme cihazlarını almak büyük bir problem olduğu gibi kullanırken özen göstermek parçalarına sahip çıkmak da büyük bir problemdir. İşitme sorununuz için edi işitme cihazları sizlere yardımcı olurken aynı şekilde yardımcı ürünler için de size yardımcı olmakta. İşitme cihazını pilli seçenler pilleri bittiklerinde işitme cihazı pillerine sayfamızdan kolaylıkla ulaşabilirler. Bununla birlikte işitme cihazı filtreleri yine sayfamızdan kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumda.  İşitme cihazlarımı çıkarttığımız zaman belirli bir yerde kalmasını isteriz ya da kullanma sırası ile çıkardığımızda kirlenmemesi için belirli bir yerde kalsın isteriz. Bunun için de işitme cihazı kalıpları bulunmaktadır.  Ekstra olarak sayfamızda yine sizin yardımınıza koşan kulak tıkaçları bulunmaktadır. Son olarak ta işitme cihazınız için bakım setleri bulunmaktadır. Bahsedilen beş aksesuar çeşitleri ile sayfamızda yer almaktadır. ürünler hakkında bilgi almak için sayfamıza bakabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınız olduğu zaman merakınızı gidermek için sayfamızda bulunan iletişim kısmından iletişim numaramız ile bizi arayabilirsiniz. İşitme cihazları adına kapsamı gelişmiş olan edi işitme cihazları sizleri beklemektedir. Bu cihazları muhakkak incelemelisiniz.

İşitme Cihazı Kılavuzu

İşitme cihazlarının çeşitleri fazladır. Bu fazla çeşit içerisinden hangisinin sizin için en uygun olduğunu bulmanız zor bir durum olsa gerek. Edi işitme cihazları bu konuda da işinizi kolaylatmış olup siteye online test koymuştur. Bu kılavuz sayesinde hangi işitme cihazınıza ihtiyacınız olduğunu kolayca öğrenebileceksiniz. Doğru cihaz ile sesleri en net hali ile algılayacaksınız. Bu durumda bu test oldukça önemli olup kullanılmaya değer bir hale gelmiştir. Müşterilerimiz tarafından çokça talep görmüş ve sonuçtan memnun kalınmıştır. Hala sitemize girmediyseniz muhakkak edi işitme cihazları sitesine uğramalı ve sizin için sunduğumuz kolaylıklara bakmalısınız.

Edi İşitme Cihazları Şubesinde Verilen Hizmetler

Edi işitme cihazları sizlerin en kolay şekilde hizmet alabilmeniz için 15 yıllık tecrübesi ile her şeyi ince ince düşünmüş ve kendini tamamen sizin memnuniyetinize göre ayarlamıştır. Sizlere sunduğu pek çok hizmet vardır.  Mesela işitme testi yapılmakta, işitme cihazı denemesi yapılmakta, işitme cihazında oluşan herhangi bir sorun sonucunda tamir servisi mevcut durumda, evde işitme cihazı desteği verilmekte, işitme cihazı kalıp alma ve pediatri gibi pek çok alanda sizler ile birlikte. Bu fırsatlarımızdan yararlanmanız ise oldukça kolay. Şubelerimize uğrayabilirsiniz. Ya da sitemizde bulunan iletişim bölümünde iletişim numaramızı tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz. Sizinle her şeyi saygı çerçevesinde hukuksal bir biçimde paylaşacak olan müşteri temsilcilerimiz telefon başında sizleri beklemektedir. Bizlere muhakkak şans vermelisiniz.


Edi İşitme Cihazları
Hemen Ara