İşitme Cihazı Bakım Setleri
ww

Otovita Kulak Arkası İşitme Cihazı Bakım Seti

ww

İşitme Cihazı Kalıbı Temizleme Tableti

ww

Otovita Nem Alıcı Tablet (6 Adet)

ww

OtoVita İşitme Cihazı Nem Alma Kutusu

ww

OtoVita İşitme Cihazı Temizleme Mendili

ww

OtoVita İşitme Cihazı Hava Üfleyici Pompa

ww

Otovita Kalıp Temizleme Kasesi

ww

OtoVita Temizleme Spreyi

ww

Mıknatıslı fırça

İşitme Cihazı Bakım Setleri

İşitme cihazlarının ve kulak kalıplarının temizlenmesi için bakım setleri kullanılmaktadır. Setlerin içeriğinde kullanılan tabletler, kulağın enfeksiyon riskini azaltarak bakterilerin ve çeşitli mantarların üremesini engellemektedir. 7 adet tablet şerit halinde bulunarak temizlik görevini üstlenmektedir. İşitme cihazı bakım setleri oldukça pratik bir işlemdir. İçerisinde günlük, haftalık veya aylık yeterli olacak şekilde bakım ürünü bulundurmaktadır. Pratik olarak muhafaza edebileceğiniz paketleri güvendiğiniz firmalardan almanızı önermekteyiz.

Bakım setleri içinde tabletler, temizleme spreyi, kurutma tabletleri bulunmaktadır. Özel ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitli içeriklere sahip bakım setleri vardır. Bakım setlerinin kullanımı oldukça kolay ve hızlıdır. İşitme cihazı bakımının düzenli gerçekleştirilmesi, sağlıklı duyum almak adına çok önemlidir. Ayrıca işitme cihazınızın bakımsız olması kulağınıza doğrudan zarar verebilmektedir. Bu nedenle sizin için doğru bakım setini bir uzmana danışarak uygulamalısınız. Paket içeriği büyüdükçe faydalı ürünlerde artmaktadır. Kurutma tabletleri büyük paket içeriğinde mevcuttur. Bu tabletler yenisinin zamanının geldiğini göstermek adına, turuncu renkten beyaz renge dönüşmektedir.

Bakım setleri sizler için, cihazınızın bakımını pratik bir şekilde gerçekleştirmeniz için üretilmiş bir pakettir. Kulak kalıplarının temizliği içinde bakım setleri kullanılabilir. Bakım setlerinin doğru kullanıldığı takdirde hiçbir zararı bulunmamaktadır.  Kullanılan ürünlerin son kullanma tarihine ve uygulama yöntemine dikkat ederek uygulamanız doğrultusunda, zarardan ziyade daha çok yararını göreceksiniz.

İşitme cihazının üretildiği firmalar, bakım setleri satışı da gerçekleştirmektedir. Bilmediğiniz marka veya internet sitesinden bakım seti almamalısınız. Aksi durumda dolandırıcı firmalar kulağınıza zararı olabilecek maddeleri uygun fiyata bakım setinin içerisine dahil edebilir. Sağlık riske atılmayacak kadar önemli bir konudur. Bu nedenle mutlaka güvenilirliği yüksek markalardan alış veriş yapmalısınız.

Edi İşitme Cihazları
Hemen Ara